עובד זר או מה נחשף בכלבוטק בשבוע שעבר ?

מדובר בקשיש בן 85, חולה פרקינסון, שאחייניתו שכרה עבורו עובד זר הודי שיגור איתו ויטפל בו.
כאשר היא מגיעה לבקר את דוד שלה. היא מגלה ש"יש לו אימה בעיניים", הוא מספר לה שהעובד הזר מרביץ לו! ואף מראה לה סימנים כחולים על גופו.

 האחיינית מתקשה להאמין, כי "הוא נראה כזה בחור מתוק, מקסים"  והעובד הזר הסביר שהסימנים נגרמו כתוצאה מנפילה מהמיטה, ורופא שהוזמן לבית מאשר שזה אכן אפשרי.

מה היא עושה כדי לבדוק את העניין?

האישה מזמינה חוקר פרטי שיגיע ביום החופש הבא של ההודי ויתקין בבית שתי מצלמות נסתרות: אחת מעל המיטה והשנייה מול שולחן האוכל. המצלמות האלו, מסביר רפי גינת בתכנית, אמורות להישאר שם במשך עשרה ימים, ולתעד את כל מה שיקרה עד ליום החופש הבא של העובד.

והלא יאומן קורה:

במשך עשרה ימים שלמים, מתעדת המצלמה בבירור כיצד העובד הזר מתעלל בזקן חולה הפרקינסון בן ה85, סוטר לו, מרים אותו מהמיטה ומטיח אותו בחזרה בכח, חובט בו באמצעות מכשירים שונים! בועט בו! מאיים עליו בצורות שונות! מטפל בו בצורה גסה ומכאיבה – ואין לאל ידו להושיע!

לאחר עשרה ימים, בהתאם לתכנון הראשוני, מגיע החוקר ביום החופש של העובד, נוטל משם את המצלמות ובודק מה צולם. לאחר מכן הולכת האחיינית להגיש תלונה במשטרה, וההודי נחקר, מכחיש הכל, מעומת מול הקלטות ונשלח למעצר.

  • מפחיד? נכון!
  • זה קורה כל הזמן? וודאי שלא.
  • זה יכול לקרות ברמות שונות של התעללות? ("רק" דחיפות או "רק" איומים או "רק" משהו אחר) אכן כן.

אל תפקידו את יקירכם בידיים בלתי נאמנות.

מעוניין לקבל פרטים נוספים, חינם ללא התחייבות?

צור קשר באתר או טלפן ישירות 052-2544307

על הכותב

דנחי דוד- יועץ גרונטולוגי מקצועי לגיל הזהב

במשך 20 השנים האחרונות, דנחי דוד, מלווה, מייעץ ומנחה קשישים ובני משפחותיהם בנקודה הקריטית ביותר בחייהם. דוד מומחה באיתור בתי אבות או דיור מוגן בהתאמה מדוייקת ואישית לקשיש ולמשפחתו להמשך קריאה…
דילוג לתוכן