כיצד להשיג עובד זר, איכותי ומתאים ליקירך בהקדם האפשרי?

(צור קשר כאן או טלפן ישירות 052-2544307)

 • הידעת כי העסקת עובד זר הינו מהלך חד פעמי וכמעט בלתי הפיך? (הקלק כאן להרחבה: מטפל זר מהלך בלתי הפיך)

 • הידעת כי עובד זר שאינו מתאים יכול, חס וחלילה, לגרום ליקירך ולמשפחתךמצוקה קשה ואמיתית? מצוקה שקשה מאד להיחלץ ממנה?(הקלק להרחבה: עובד זר כלבוטק)

 • הידעת כי בשנים האחרונות צצות חברות רבות העוסקות בתחום של עובדים הזרים ואשר מקצועיותן מוטלת בספק רב ויכולות לגרום לך וליקירך נזק נפשי וכלכלי רב?

 • הידעת, למשל, כי עובד זר ללא תעסוקה עקב "פטירת הקשיש" הינו פעמים רבות עובד זר שאינו ראוי כלל להעסקה עקב דפוסי התנהגות בלתי ראויים? (הקלק להרחבה: עובד זר כלבוטק)

לפעמים הניסיונות לפתור בעיות בצורה בלתי שקולה יכולים להביא ליצירת בעיות קשות פי כמה.

חשבו על כך לרגע, אתם הולכים להכניס הביתה אדם זר לחלוטין, אינכם יודעים מי הוא ומהם צורות ההתנהגות שלו. האם הוא ישר או שמא יושרו מוטל בספק? האם הוא נח לבריות? האם הוא טיפוס סובלני או שהוא קצר רוח וזעפן? האם הוא עצלן ומתחמק מעבודה או שהוא זריז ובעל מרץ בריא? האם הוא אדם שקול ואחראי או שמא פזיז וחסר אחריות?

מי הוא???!!

זהו עובד זר. כשמו כן הוא – זר. במלא מובן המילה ותרתי משמע.

והבעיה היא כפולה ומכופלת מאחר ואתם כן "הולכים להתחתן" איתו! ל"התגרש" מעובד זר, כפי שתואר לעיל הנה פרוצדורה ארוכה ומסובכת ולפעמים אף בלתי אפשרית.

מה עושים?
כיצד משיגים עובדים זרים שמתאימים ליקירך באופן אישי, וכיצד עושים זאת במהירות האפשרית?


פונים לבעל מקצוע בלתי תלוי אשר מייעץ לא רק בעובדים זרים אלא בכל תחומי הסיעוד החל מדיור מוגן, בתי אבות, אפוטרופסות וחסויים וכלה בעובדים זרים. בעל מקצוע אמין ובעל שם אשר שמו הולך לפניו.


"יד לקשיש", בבעלות, דנחי דוד, גמלאי בכיר של משרד ראש הממשלה, הנו גוף מקצועי העוסק בכל תחומי ענף הסיעוד בארץ.

 • חברת "יד לקשיש" אינה מחויבת לחברת השמה זו או אחרת.

 • "יד לקשיש" אוספת מידע המתעדכן על בסיס קבוע על חברות שונות ואיכות המטפלים הזרים שהן מספקות.

 • "יד לקשיש" מייעצת ומפנה באופן אישי כל פונה אל איש מקצוע המתמחה בהבאת עובדים זרים המתאימים לו אישית, בד בבד עם ליווי והדרכה מלאים של הקשיש ומשפחתו עד לפרט האחרון.
  החל מיצירת הקשר הראשוני, מציאת העובד המתאים וכלה בקשר מתמשך לאחר הגעת העובד הזר וסיוע והדרכה בתהליכי ההתאקלמות ויצירת המוטיבציה האקטיבית בחיי היום יום של העובד הזר במשפחתכם.

יש לזכור כי העובד הזר הינו אדם בעל מנטאליות שונה, השקפה שונה, צורת חיים אחרת ויש לדעת כיצד לפנות אליו ולדבר עימו "בשפתו".

כמו כן, יש לדעת כיצד להעסיקו ולתגמלו כראוי על מנת להפיק ממנו את המירב לתועלת כל הצדדים.

שימו לב!
את ההדרכה הנ"ל יש לקבל לפני שהעובד מגיע ארצה\למשפחה ואף לפני שנוצר הקשר הראשוני בחו"ל על מנת ליצור כללים ומוסכמות בריאים עם יצירת הקשר הראשוני.

 

כמה הייעוץ שווה לך?

 • הדרכה מלאה במציאת העובד המתאים ליקירך כולל דו"ח מפורט על העובד הכולל ניתוח אופי ופרטים רבים נוספים, זאת על ידי איש המקצוע.

 • שימוש מלא במאגר החברות של יד לקשיש על מנת לאתר את החברה המקצועית והמתאימה ביותר לייבוא העובד ליקירך.

 • הדרכה פרטנית של המשפחה על ידי איש המקצוע בעצמו הנותנת מענה לבעיות רבות הצצות אחרי הגיעו של העובד הזר ארצה.

 • הוזלת המחיר הסופי שתשלמו להעסקת העובד הזר.

   

כמה הייעוץ עולה לך?

0 ש"ח

כן, כן אתם קוראים נכון.

למה הייעוץ בחינם?

מאחר ודנחי דוד, מנכ"ל "יד לקשיש", אינו מחויב לגוף זה או לחברת כח האדם זו או אחרת אין לו מול עיניו אלא את השיקול הענייני.
השכר שמקבלות חברות כח האדם לעובדים זרים מורכב מעמלת רישום גבוהה (מרבית השכר) שמשולמת על ידי העובד הזר בחו"ל וגם מעמלה המשולמת בארץ על ידי הפונים לחברת כח האדם.

 כאשר אתם פונים לחברת כח האדם, דרך גוף מקצועי כמו "יד לקשיש", נוצר אינטרס ברור לחברת כח האדם להוזיל את עלות העמלה הנגבית מהלקוח באופן משמעותי (ובמקרים מיוחדים אף לבטלה כליל) על מנת לגרום לכך שהגוף המקצועי המייעץ ימשיך להפנות אליה בקשות להשמת עובדים זרים.*

מעוניין לקבל פרטים נוספים, חינם ללא התחייבות?

צור קשר כאן או טלפן ישירות 052-2544307


יד לקשיש- לדעת שעשית את הטוב ביותר עבור יקירך.

*להדגיש כי חברת "יד לקשיש" אינה חברת כח אדם אלא חברה מייעצת בלבד.

על הכותב

דנחי דוד- יועץ גרונטולוגי מקצועי לגיל הזהב

במשך 20 השנים האחרונות, דנחי דוד, מלווה, מייעץ ומנחה קשישים ובני משפחותיהם בנקודה הקריטית ביותר בחייהם. דוד מומחה באיתור בתי אבות או דיור מוגן בהתאמה מדוייקת ואישית לקשיש ולמשפחתו להמשך קריאה…